Našich cen se bát nemusíte ...


Byť možná působíme jako velká agentura, tak naše ceny odpovídají typům zákazníků, na které se specializujeme - tedy segmentu malých firem a živnostníků.

Nemusíte mít proto obavy, že by naše služby byly pro Vás cenově nedostupné. Naopak. Velmi dbáme na to, aby naše vlastní cenová politika byla jedním z aspektů, který našeho zákazníka osloví.

nasich_cen_foto01Kdo jiný, než marketingová agentura, by měl svého zákazníka znát lépe. Zákazníka v podobě naší cílové skupiny známe skutečně dobře a také proto si umíme představit, s jakým rozpočtem takový zákazník v reálu pracuje.

Také proto každé spolupráci předchází první informativní schůzka, která je zdarma a zcela nezávazná, a na které probíráme zákazníkovo představy a očekávání. Na těchto základech si umíme představit potřebnou míru naší spolupráce a tím i její cenu. Zákazník proto zná cenu našich služeb vždy předem, a v případě, kdy by došlo překročení dohodnutého rámce míry spolupráce, je o vícenákladech nejprve vždy vyrozuměn.

Stejným způsobem poté postupujeme i při návrhu marketingových strategií pro naše klienty. Zakládáme si na používání zdravého rozumu a snažíme se navrhovat takové řešení, které je pro našeho zákazníka akceptovatelné vzhledem k jeho rozpočtovým možnostem.